Overzicht

Igne presenteert eMill

Awards
Dotslashers
6/10/2022
Partner locatie afbeelding

Igne heeft afgelopen 6 maanden meegedaan aan het SiR Intergov programma. Tijdens de Demodag die gehouden wordt voor winnaars van verschillende challenges is Igne uitgekozen tot beste pitcher.

Igne heeft afgelopen 6 maanden meegedaan aan het SiR Intergov programma. Tijdens de Demodag die gehouden wordt voor winnaars van verschillende challenges is Igne uitgekozen tot beste pitcher.

De challenge

De challenge luidt als volgt: Een oplossing die het aantal omwentelingen van molenwieken automatisch signaleren en doorgeven. In de huidige situatie wordt het aantal as-omwentelingen bijgehouden door een ouderwetse teller boven in de molen. De tellerstand meet het aantal omwentelingen bijgehouden door een ouderwetse teller boven in de molen. De tellerstand met het aantal omwentelingen moet door de molenaar jaarlijks worden doorgegevens aan de provincie.

Hierbij vergeet de molenaar vaak de jaarlijkse stand door te geven, of de teller gaat stuk. Ook gaat de teller niet verder dan 999.999 omwentelingen, daarna springt de teller op 0. Dit zorgt voor invoerfouten.

EMill

Nu heeft Igne eMill bedacht. EMill maakt klassiek Nederlands cultureel erfgoed slim met Internet-of-Things hardware sensoren. Met eMill als oplossing worden er naast het aantal omwentelingen van de wind -of watermolen, de temperatuur, de luchtvochtigheid en de luchtdruk gemeten. De sensor is gemakkelijk te plaatsen doordat de sensor op elke as van een molen past.

De pitch

Nadat Igne twee weken lang in de VS aanwezig was, stonden ze direct uit het vliegtuig met een jetlag op het podium van startup in Residence Intergov. Met deze pitch is Igne gekozen als de ‘Beste Pitch’ door de enthousiasmerende en heldere wijze van presenteren.

./gerelateerde Dotslashers

LearnedLearned

Learned

./100
AI
Headliners ITHeadliners IT

Headliners IT

./400
IT en Apps
B2B
Popup + StampsPopup + Stamps

Popup + Stamps

./500
B2B
IT en Apps
TrustionTrustion

Trustion

./400
B2B
ThreatlabsThreatlabs

Threatlabs

./93
B2B
IT en Apps
SmartQASmartQA

SmartQA

./100
B2B
FunnelboostFunnelboost

Funnelboost

./400
B2B
Marketing
ConfluxConflux

Conflux

./93
AI
B2B
IT en Apps
GENYUS FinanceGENYUS Finance

GENYUS Finance

./93
B2B
DigilyfeDigilyfe

Digilyfe

./93
No items found.
ParagonERPParagonERP

ParagonERP

./100
B2B
Fintech
PocketCFOPocketCFO

PocketCFO

./93
B2B
Fintech
&co Health&co Health

&co Health

./93
Health
HSAprogramHSAprogram

HSAprogram

./500
B2B
Marketing
LZC Landelijk ZorgcollectiefLZC Landelijk Zorgcollectief

LZC Landelijk Zorgcollectief

./400
Health
IT en Apps
SpatialiseSpatialise

Spatialise

./400
B2B
Onderwijs Innovatie GroepOnderwijs Innovatie Groep

Onderwijs Innovatie Groep

./93
B2B
Edu
Edtech
AexusAexus

Aexus

./500
B2B
Experience-DataExperience-Data

Experience-Data

./400
AI
Viduet HealthViduet Health

Viduet Health

./93
Health