./ Health Tafel - Living Lab Utrecht
Event Details
Hierbij nodige we je graag uit voor de volgende bijeenkomst van de ./healthtafel op donderdag 11 mei Deze healthtafel organiseren we net als de vorige keer ism Living
Event Details
Hierbij nodige we je graag uit voor de volgende bijeenkomst van de ./healthtafel op donderdag 11 mei Deze healthtafel organiseren we net als de vorige keer ism Living Lab Utrecht.
De missie is om samen blijvende positieve impact te realiseren binnen het landschap van de gezondheidszorg door middel van het ontwikkelen van arbeidsbesparende tech.
Het plenaire programma zal van 17.00 – 19.00 worden ingericht en daarna is er weer volop tijd en ruimte om te netwerken met elkaar onder het genot van een daghap en een drankje (daghap en 1e drankje zijn daarbij van het huis).
Meer informatie volgt. Je kan alvast je plek reserveren via deze link
more
Time
(Thursday) 5:00 pm - 7:30 pm
Location
Dotslash Utrecht, gebouw 100
Europalaan 100
Upcoming 3 events:
Date
Title
Color
april, 2023
Ander nieuws:
- Commercieel medewerker
- Schrijf je nu in voor dé Start-up Handelsmissie naar Collision, Toronto!
- Vitestro haalt 12 miljoen euro investering op in serie A ronde
- Isabel Barberá Trotse Winnaar Van De Woman In Ai – Responsible Ai Leader Award
- Verschuiving van actief benaderen naar verleiden van de kandidaat